אודות

פרדייז היא ממובילות שוק המזרנים בארץ ולא בכדי. עשרות שנות ניסיון והתמחות בתכנון ובייצור מזרנים, מאפשרים לנו לדעת בדיוק מה מתאים לכם, וכיצד לספק לכם את מבוקשכם. 

סדרת המזרנים האורתופדיים החדשה של פרדייז מבטיחה לכם נוחות מושלמת בשעת השינה ויקיצה רעננה ליום חדש, כי ידוע לכל ששינה מושלמת משפרת את איכות החיים ומעניקה אנרגיה וחיוניות במהלך היום.

יש על מי לסמוך

פרדייז מקנה ללקוחותיה תעודת אחריות ל-10 שנים, ובמקביל נציגי שירות הלקוחות שלנו נמצאים כדי לסייע לכם בכל שאלה או בקשה. אנחנו בפרדייז, רוצים שתהיו בטוחים בקניה שלכם ומאמינים כי מוצר טוב יחד עם ליווי של שריות לקוחות מקצועי יעניק לכם את כל השלווה שאתם זקוקים לה.

מזרן טוב ואיכותי הוא נכס לגוף ולנשמה.

זוהי נקודת המוצא שלנו בפרדייז. אנחנו בפרדייז אוהבים את המזרנים שאנחנו מיצרים, היות ואנחנו יודעים שאלו המזרנים הטובים ביותר עבורכם, והמתאימים ביותר לאורח חייכם. לאחר שתבחרו את המזרן המתאים והנוח ביותר עבורכם, תבינו לבד כמה אהבה ומקצוענות השקענו במותר שלנו, והכל כדי שלכם תהיה חוויות שינה נפלאה ורגועה.

כמה מילים על איכות

בבואנו לתכנן מזרן, הנחת הבסיס שלנו היא פשוטה – תכנון ארגונומי נכון וחומרי גלם מעולים הם היסודות לשינה בריאה ומספקת. זו הסיבה, שאנו לא מתפשרים על חומרי הגלם. אנו מייבאים את חומרי הגלם מרחבי העולם וממיטב היצרנים. מערכת קפיצי הקראון, שאנו מרכיבים במזרנים שלנו היא מהידועות בעולם. קפיצי קראון מקנים למזרן תמיכה יחודית המתאימה את עצמה לגופכם באופן מושלם. שכבות הנוחות כוללות פולימרים בדרגות קושי משתנות חומרים המרכיבים את שכבות הבריאות כמו לטקס או ויסקו אלסטי – חומר בעל תכונת זיכרון. השילוב של חומרי הגם והידע הנרחב שלנו מאפשר לכם ליהנות ממוצר מעולה ובעיקר משינה בריאה ומספקת.

לפרטים אודות משווקים באזורכם
וייעוץ מקצועי, צרו קשר:

לאיתור משווק באזור מגורך